تبلیغات
.: True Tube :. - خصوصیّات دجّال
منوی اصلی
موضوعات مطالب
آمار
 • کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
 • فراماسونری ,


  امیرالمؤمنین(ع) می‌فرماید: «او چشم راست ندارد و چشم دیگرش در پیشانی اوست و مانند ستارة صبح می‌درخشد. چیزی در چشم اوست كه گویی آمیخته با خون است. وی در یك قحطی سخت می‌آید و بر الاغ سفیدی سوار است...»1

  ترمینولوژی روایات

  بزرگترین مشخصّة دجّال كه در روایت امیرالمؤمنین(ع) به آن اشاره شده است، داشتن یك چشم چپ است.
  با اوّلین نگاه به آرم رسمی سازمان فراماسونری، می‌توانید این چشم چپ را مشاهده نمایید كه در رأس آرم قرار دارد (او چشم راست ندارد و چشم دیگرش در پیشانی اوست)، این چشم درون آرم، درخشان است (و مانند ستارۀ صبح می‌درخشد).

  اگر به معنای لغت دجّال توجّه شود، به معنای كذّاب است كه این بارز‌ترین خصوصیّت این جامعۀ مخفی است؛ مخفی كاری این سازمان، نمونۀ بارز نفاق در ادبیات قرآنی ـ اسلامی است؛ همچنین آنها خود را انسان‌هایی بشر دوست و صلح طلب معرفی می‌نمایند؛ یعنی مَركب آنها به جای جنگ و خونریزی كه نماد آن رنگ قرمز است، بر مَركبی سفید سوارند (و بر الاغ سفیدی سوار است) و به‌وسیلۀ آن، اهداف قرمزِ پشت پردۀ خود را به پیش می‌برند، امّا مهم‌ترین ویژگی این سازمان مخوف و مخفی، ضدّیت با ادیان توحیدی اصیل است كه دقیقاً بر روایات اسلامی صدق می‌كنند.

  گردانند‌ه‌های این جریان، جریان‌هایی مشابه را نیز اداره می‌كنند كه عنوان دجّال و خصوصیاتش بر همۀ آنها صدق می‌كند، این گرداننده‌ها، شبكه‌ها و جریان‌های متّصل به آنها، در اختیار صهیونیسم و استكبار جهانی هستند كه مقام معظّم رهبری از آنها با عنوان «شبكۀ زورگویان صهیونیست جهانی» یاد نموده است؛ جریانی كه تمامی یا حدّاقل، اكثر فساد، تباهی و جنایات سراسر جهان، زاییدۀ اعمال آنهاست.

  فراماسونری چیست؟

  معنای لغوی فراماسونری:
  واژۀ فراماسونری از لغت فرانسوی «فران ماسونری» (fran masonery) به معنای بنّا یا معمار آزاد است كه در زبان انگلیسی به آن «فری میسون» (free mason) به همان معنا می‌گویند.

  مفاهیم و توضیحات اوّلیه:
  این عبارت، نام سازمانی است كه در عصر حاضر جزو تشكیلات مخفی وابسته به یهودیّت جهانی می‌باشد. اینان همان معماران نظام‌های سیاسی جهانند كه از تمام قیود و قوانین كشورها و ادیان، آزاد و تنها به اربابان یهودی خود جواب‌گو هستند.

  اعضای فراماسونری:
  به اعضای این سازمان مخفی، فراماسونر یا ماسون می‌گویند.
  در حال حاضر بیش از هشت میلیون فراماسونر در سراسر جهان وجود دارد كه اكثر آنها (6 میلیون نفر)2 در آمریكا زندگی می‌كنند، به راحتی می‌توان یك كشور را با چند هزار نخبه در عرصه‌های مختلف هدایت و كنترل نمود؛ پس آنها به راحتی می‌توانند بر دنیا حكومت پنهان خود را داشته باشند و جهان را به سوی اهداف از پیش تعیین شده، سوق دهند.

  اعضای این تشكیلات از میان نخبگان سیاسی، اقتصادی (سرمایه‌داران بزرگ)، نظامی، فرهنگی و علمی كشورهای مختلف انتخاب می‌شوند و در مكان‌هایی به نام «لژ» تشكیل جلسه می‌دهند.

  پیدایش فراماسونری:
  پیدایش این سازمان مخفی به دوران جنگ‌های صلیبی بازمی‌گردد؛ آنگاه كه گروهی خود را شوالیه‌های معبد نامیدند و در فلسطین به حفاری‌هایی برای پیدا كردن معبد و گنج‌های آن دست زدند. این گروه كه برخی آنها را یهودی و برخی، مسیحی می‌پندارند، بعد از بازگشت به فرانسه، عقاید و اعمال كفر‌آمیزی از خود بروز دادند كه باعث قتل عام و فرار آنها به مناطقی كه تحت حاكمیّت كلیسای كاتولیك نبود، شد. فراماسونرها در سال 1717 م. از حالت فرقه‌ای عقیدتی به حالت عقیدتی ـ سیاسی تغییر هویّت دادند و وارد بازی بین المللی شدند.


  م ع پنجشنبه 19 خرداد 1390 یاری کنندگان () یاری کتید ادامه مطلب
  عناوین آخرین مطالب ارسالی
  صفحات دیگر